NAPRAWY POWYPADKOWE

Auto Schubert świadczy kompleksowe usługi napraw powypadkowych dla firm i osób prywatnych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i doświadczonym pracownikom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Dzięki współpracy ze wszystkim towarzystwami ubezpieczeniowymi na rynku możemy bezgotówkowo zlikwidować każdą szkodę. Na czas naprawy klient może otrzymać samochód zastępczy.

Blacharstwo

Blacharstwo

W serwisie blacharskim zainstalowane są podnośniki firmy MAHA, dwie ramy naprawcze: duża marki AUTOROBOT z układem pomiarowym i mała CAR-O-LINER oraz profesjonalne urządzenie do geometrii kół BEISSBARTHA. Posiadamy 6 stanowisk naprawczych i oddzielne stanowisko myjni. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel co daję gwarancję uzyskania najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług.

Lakiernictwo

Lakiernictwo

Wyposażenie w dziale lakierniczym stanowią markowe produkty firmy BLOWTHERM w tym: kabina lakiernicza, 2 stanowiska przygotowawcze i pomieszczenie na mieszalnik. Do prac przygotowawczych przed lakierowaniem wykorzystujemy wyłącznie urządzenia firmy FESTOOL, które współpracują z centralnym odkurzaczem. Stosujemy lakiery wodne firmy PPG. Posiadany przez nas nowoczesny, pięciokątowy spektrofotometr pozwala na poprawne dobranie nawet najtrudniejszego koloru.

Naprawa nadwozi aluminiowych

Naprawa nadwozi aluminiowych

Posiadamy nowoczesne, w pełni wyposażone stanowisko do napraw nadwozi aluminiowych, występujących w coraz większej liczbie nowoczesnych, luksusowych samochodów. W skład wyposażenia wchodzą m.in.:

nitownica XPress 800 Wielanderschill, spawarka Migatronic Flex 3000, spawarka TIG GYS, spotter do aluminium Cebora, nagrzewnica indukcyjna GYS 

Darmowa, niezobowiązująca wycena podczas wizyty w warsztacie

Szybkie naprawy

Szybkie naprawy

Nie wszystkie naprawy muszą wiazać się z długim terminem naprawy oraz wysokimi kosztami.  

Dzięki usłudze „Szybkie naprawy” zlikwidujemy wszelkie małe uszkodzenia komunikacyjne i parkingowe: rysy (z częściowym lakierowaniem), wgniecenia (bez lakierowania), otarcia, odpryski. Odwiedź Auto Schubert a otrzymasz bezpłatnie kosztorys naprawy bez żadnych zobowiązań z Twojej strony. Jeśli szybka naprawa nie będzie możliwa z powodu rozmiaru szkody, wtedy znajdziemy inne rozwiązanie.

Likwidacja szkód

Likwidacja szkód

Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rynku, dzięki czemu możemy bezgotówkowo zlikwidować każdą szkodę. Wystarczy podpisać upoważnienie, a zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Jesteśmy członkiem Sieci Naprawczej Aviva.

Pozostałe

Pozostałe

  • bezgotówkowa likwidacja szkód (naprawy OC i AC z każdego towarzystwa ubezpieczeniowego)
  • samochody zastępcze ( do każdej szkody z OC sprawcy samochód zastępczy gratis!)
  • holowanie pojazdów

INNE USŁUGI

Wymiana i przechowywanie opon

Wymiana i przechowywanie opon

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wymiany i przechowywania opon. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom renomowanej firmy Beissbarth zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę. Stosujemy sprawdzone materiały firmy TipTopol.

Zobacz cennik

Mechanika

Mechanika

Ze względu na różnice w konstrukcji poszczególnych samochodów każda naprawa wyceniana jest indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Zobacz ofertę

Geometria kół i naprawa zawieszenia

Geometria kół i naprawa zawieszenia

Sprawne zawieszenie i poprawna geometria kół ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Renowacja pojazdów

Renowacja pojazdów

Posiadamy duże doświadczenie w renowacji starszych i zabytkowych samochodów. Klienci cenią naszą dokładność w każdym calu.